Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision

123,00  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 27208 Kategoria:

Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision

Najważniejsze cechy

  • Typ transceivera SFP :  Światłowód  
  • Typ interfejsu SFP 
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych : 1250 Mbit/s 
  • Maksymalny dystans transferu : 1000 m
  • Napięcie 3.3 V 
  • Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125,62.5/125 µm 

Informacje dodatkowe

Na zamowienie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.