PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC G.657A1

10,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12580 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M
SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

Najważniejsze cechy

  • Długość: 0,5 metra
  • Wtyk SC/APC-SC/APC
  • Patchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna 9/125
  • Średnica 3mm

Opis produktu

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu SIMPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC/APC-SC/APC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Wewnętrzne

Ilość włókien

Simplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

0,5 m – 3 m

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC G.657A1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.