PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC DROP

199,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12447 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

Najważniejsze cechy

  • Długość 100 metrów
  • Wtyk SC/APC – SC/UPC
  • Patchcord SIMPLEX (jednowłóknowy)
  • Typ włókna G.657A2
  • Produkt wzmocniony włóknami aramidowymi
  • Średnica 3mm
  • Powłoka odporna na UV
  • Całkowicie dielektryczny
  • Zredukowany promień gięcia do 7,5mm
  • Uniwersalne zastosowanie zewnętrzno-wewnętrzne
  • Idealnie nadaje się do połączeń między słupem a klientem

Opis produktu

Patchcord serii DROP S-QOTKSDD jest to wysokiej jakości produkt wyposażony w wysokiej jakości konektory. Jest uniwersalnym kablem o zastosowaniu wewnętrzno-zewnętrznym dodatkowo wzmocniony włóknami aramidowymi. Sama konstrukcja jest lekka o małej średnicy 3mm. Dodatkowymi atutem będzie płaszcz PU, a sama powłoka jest odporna na promieniowanie UV. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia nawet do 7,5mm.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Zewnętrzne

Ilość włókien

Simplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

Ponad 15 m

Typ włókna

SM G.657A2

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC DROP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.