PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

169,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12251 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWYSM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

Najważniejsze cechy

  • Długość 100 metrów
  • Wtyk SC/APC – SC/APC
  • Patchcord SIMPLEX (jednowłóknowy)
  • Konektory klasy gold
  • Typ włókna G.657A2
  • Produkt wzmocniony włóknami aramidowymi
  • Średnica 3mm
  • Płaszcz PU
  • Powłoka odporna na UV
  • Całkowicie dielektryczny
  • Zredukowany promień gięcia do 7,5mm
  • Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm]
  • Uniwersalne zastosowanie zewnętrzno-wewnętrzne

Opis produktu

Patchcord serii AirFlow DROP S-QOTKSdD jest to wysokiej jakości produkt wyposażony w konektory klasy gold. Jest uniwersalnym kablem o zastosowaniu wewnętrzno-zewnętrznym dodatkowo wzmocniony włóknami aramidowymi. Sama konstrukcja jest lekka o małej średnicy 3mm. Dodatkowymi atutem będzie płaszcz PU, a sama powłoka jest odporna na promieniowanie UV. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia nawet do 7,5mm.

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Zewnętrzne

Ilość włókien

Simplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

Ponad 15 m

Typ włókna

SM G.657A2

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.