PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

24,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12340 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M
DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

Najważniejsze cechy

  • Długość: 1 metr
  • Wtyk SC/UPC – SC/UPC
  • Patchcord DUPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna: jednomodowe 9/125
  • Średnica 3mm

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu DUPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC-LC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Wewnętrzne

Ilość włókien

Duplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

0,5 m – 3 m

Typ włókna

SM G.652D / 9/125

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.