PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

29,00  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12306 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
SM 3M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

Najważniejsze cechy

  • Długość: 3 metry
  • Wtyk LC/APC – LC/UPC
  • Patchcord DUPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna 9/125 DUPLEX
  • Średnica 3mm

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu DUPLEX o średnicy 3mm, typ złącz LC/APC-LC/UPC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Wewnętrzne

Ilość włókien

Duplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

0,5 m – 3 m

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.