SWITCH TP-LINK TL-SL1218P

849,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 27019 Kategoria:

SWITCH TP-LINK TL-SL1218P

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+, 2 gigabitowe porty RJ45, 1 gigabitowy slot combo SFP
  • Duża łączna mocy zasilania PoE – do 30 W na każdym porcie PoE i 150 W dla wszystkich portów PoE*.
  • Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend**
  • Tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np. wideomonitoring.
  • Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności.
  • Podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

Wielofunkcyjny przełącznik PoE o niezwykłej wydajności

Instalacja Plug and Play

Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu

Przełącznik stworzony do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 150 W

Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 150 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 16 gigabitowych portów PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.

Przełącznik stworzony do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 150 W

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP do 250 m zasięgu transmisji

W trybie Extend zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, dzięki czemu przełącznik jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP — większa wydajność i lepsza ochrona

W trybie Priority i Isolation działanie systemu monitoringu jest płynniejsze i lepiej chronione.

Gwarancja wysokiej jakości wideo w trybie Priority

Możliwość nadania wyższych priorytetów portom 1–8 za pomocą trybu Priority uruchamianego jednym kliknięciem gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.

Rozdzielenie jednym kliknięciem ruchu na portach 1-16

Wystarczy jedno kliknięcie, aby włączyć tryb Isolation, który z łatwością rozdziela ruch na portach 1–16 w celu eliminacji problemu podsłuchu i kopiowania danych. Przełącznik może w ten sposób odizolować od sieci burze broadcastowe, poprawiając tym samym bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.

Gwarancja wysokiej jakości wideo

Gwarancja wysokiej jakości wideo

2 gigabitowe porty RJ45 i 1 gigabitowy port SFP to rozwiązanie w pełni wystarczające do zapewnienia płynnej transmisji nawet wtedy, gdy w tym samym czasie uruchomionych jest 16 kamer IP rejestrujących w jakości HD.

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii w celu ochrony przed przeciążeniami

Gdy całkowity pobór mocy przekracza 150 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

Szeroki zakres temperatury pracy i efektywne odprowadzanie ciepła

Wytrzymała metalowa obudowa i konstrukcja, która eliminuje problem przegrzewania się urządzenia sprawiają, że przełącznik działa stabilnie w szerokim zakresie temperatur (0 – 50℃).

  • Wytrzymała metalowa obudowa
  • Szeroki zakres temperatury pracy
  • Możliwość montażu w szafie Rackowej
  • Zielona Technologia

Wiele możliwych zastosowań

TL-SL1218P jest w pełni kompatybilny z urządzeniami PoE, takimi jak kamery IP, Punkty dostępowe czy Telefony IP. Działa również z urządzeniami nie korzystających z PoE, aby zapewnić gigabitowe połączenia z komputerami, drukarkami i telewizją IP.

Monitoring – Działa z kamerami IP

Konferencje – Połączenia z telefonów IP

Pokrycie Wi-Fi – Działa z rozwiązaniami Omada EAP

Połączenia przewodowe – Działa z komputerami i drukarkami

Specyfikacja techniczna

CECHY SPRZĘTOWE
Porty • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+• 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s• 1 gigabitowy slot combo SFP
Okablowanie sieciowe • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)• 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)• 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)• 1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100–240 V AC, 50/60 Hz
Porty PoE+ (RJ45) • Zgodność ze standardami 802.3af/at• Porty PoE: 1–16• Łączna moc zasilania PoE: 150 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm(17,3 × 7,1 × 1,7 cali)
Maks. zużycie energii • 12,71 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE)• 172,8 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)
Ilość generowanego ciepła • 43,34 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PoE)• 589,25 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania 7,2 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 5,36 Mp/s
Tablica adresów MAC 8K
Ramki jumbo 10 KB
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcje zaawansowane • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at• Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)• Tryb Priority• Tryb Isolation• Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC• Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania • TL-SL1218P• Przewód zasilający• Instrukcja instalacji• Dwa uchwyty montażowe
Środowisko pracy • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);• Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca• Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Informacje dodatkowe

Wymiary przedmiotu

440x180x44mm

Rodzaj obudowy

Rack

Procesor (chipset)

brak danych

Typ switcha

Niezarządzalny

Porty FastEthernet

16

Porty GigaEthernet

2

Porty SFP

1

Liczba portów POE

16

Port konsoli

Nie

Prędkość transmisji switch

7,2 Gb/s

Architektura switch

Fast Ethernet

Obsługa PoE

Tak

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SWITCH TP-LINK TL-SL1218P”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.