PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

21,99  z VAT

Brak w magazynie

SKU: 12323 Kategoria:

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

Najważniejsze cechy

  • Długość: 2 metry
  • Wtyk SC/APC – LC/APC
  • Patchcord DUPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna: jednomodowe 9/125
  • Średnica: 3mm

Przeznaczenie

Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu DUPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC-LC.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Wewnętrzne

Ilość włókien

Duplex

Rodzaj włókna

Jednomodowe

Długość patchcordu

0,5 m – 3 m

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.